Vila Alba

» Vila Alba – Suita

Vila Alba – Suita

Secila nga Suitat ka dy dhoma të ndërlidhura me njëra-tjetrën, një dhomë ndënje dhe një dhomë gjumi me krevat “King Size”, dy dritare të mëdha dhe një ballkon me pamje të qytetit të vjetër. Këto dhoma janë të bollshme me tavane të lartë dhe dy dritare të mëdha duke bërë te mundur përfitimin e dritës natyrale. Tualeti është i paisur me kabinë moderne dushi.

Tiparet e përgjithëshme

 • Pamja – Qyteti i vjetër
 • Dekori – Modern
 • Krevati – Krevat Dopio i madh
 • Duhanpirja – Zona të përcaktuara për pirjen e duhanit
 • Karateristika të tualetit – Kabinë dushi me nje spraj trupi shtesë
 • Maksimumi i Okupances – 2 Persona
Tiparet e dhomës

 • Ajër i Kondicionuar
 • Dy Televizora me ekran të sheshtë HD
 • Minibar
 • Tryezë pune
 • Kasafortë në dhomë
 • Tharëse Flokësh

 
Cmimet ndrshojne ne varesi te sezonit. Ju lutem na kontaktoni me email per te mare cmimet aktuale office@vila-alba.com