Vila Alba

» Dhoma Teke

Dhoma Teke

Këto dhoma kanë tavane dhe dritare të larta të cilat lejojnë që dhoma të ketë dritë natyrale. Disa prej dhomave teke kanë ballkon me pamje nga qyteti i vjetër. Tualeti është paisur me kabinë moderne dushi.

Tiparet e përgjithëshme

 • Pamja – Qyteti i vjetër
 • Dekori – Klasik
 • Krevati – Tek
 • Duhanpirja – Zona të përcaktuara për pirjen e duhanit
 • Karateristika të tualetit – Kabinë dushi me nje spraj trupi shtesë
 • Maksimumi i Okupances – 1 Person
Tiparet e dhomës

 • Ajër i Kondicionuar
 • Nje Televizor me ekran të sheshtë HD
 • Minibar
 • Tryezë pune
 • Kasafortë në dhomë
 • Tharëse Flokësh

Cmimet ndrshojne ne varesi te sezonit. Ju lutem na kontaktoni me email per te mare cmimet aktuale office@vila-alba.com