Vila Alba

» Dhoma Dopio Standarte

Dhoma Dopio Standarte

Këto dhoma ofrojnë pamje të qytetit të vjetër, kanë tavane të lartë si dhe një zonë për tu ulur ose për të punuar. Tualeti është paisur me kabinë moderne dushi.

Tiparet e përgjithëshme

 • Pamja – Qyteti i vjetër
 • Dekori – Modern
 • Krevati – Krevat Dopio i madh
 • Duhanpirja – Zona të përcaktuara për pirjen e duhanit
 • Karateristika të tualetit – Kabinë dushi me nje spraj trupi shtesë
 • Maksimumi i Okupances – 2 Persona
Tiparet e dhomës

 • Ajër i Kondicionuar
 • Nje Televizor me ekran të sheshtë HD
 • Minibar
 • Tryezë pune
 • Kasafortë në dhomë
 • Tharëse Flokësh

 
Cmimet ndrshojne ne varesi te sezonit. Ju lutem na kontaktoni me email per te mare cmimet aktuale office@vila-alba.com